Струмица низ објективот на Сречко Гунчев

536962_365113053605279_490495269_n

 

Погледнете ја Струмица низ објективот на Сречко Гунчев… Повеќе →

Струмичани со градоначалникот на заедничко возење со велосипеди низ градот

slika 3

И во Струмица денеска се одбележи Светскот ден на здравството(7 април). Повеќе →

Временска прогноза за Струмица, 14 април

sunce

Времето денеска во Струмица сончево со малку Повеќе →

Моторни масла по најниски цени во Струмица

genuine-gm-10w-40-semi-synthetic-engine-oil-5l-65-p

Моторни масла по најниски цени во Струмица само во автоделови ,,АВДО’’. Повеќе →

Приколка за екстра цена

6ec6dcce6d4d4cbf80d76b540673acd5

Се продава приколка за кола во одлична состојба Повеќе →

Mercedes clk e 200

8dc26d1120be481f91e89914e59cb8d0

Oштетено возило Повеќе →

HARDISKOVI ZA LAPTOP NA SATA I IDE KONEKTOR

hard

PRODAVAM HARD DISK ZA LAPTOP NA SATA 100GB,160GB I Повеќе →

Се продава БМВ

srec

Колата е во Одлична состојба, Регистрирана е на Mk. табли, со неа има и +4 гуми Повеќе →

Се продава куќа кај Топчето

kukata-016_400_600

Се продава куќа кај Топчето. Информации на телефон 078-486-077 Повеќе →

Поставете го вашиот оглас на порталот СтрумицаСити

 

Сакате нешто да продадете, замените, купите, изнајмете? Барате нешто? Поставете оглас. Вашиот оглас, до струмичката публика преку порталот СтрумицаСити. СтрумицаСити има преку 4000 посети дневно со таргет група од Струмичкиот регион.  Испратете го вашиот оглас на enes@strumicacity.com со име, презиме, телефон за контакт и фотографии, и ние ќе го објавиме вашиот оглас БЕСПЛАТНО.