Category: Занимливости

ВИДЕО: Заев му се јавил на Обама за програмата!?

Изминатите денови, дел од медиумите објавија вест во која се вели дека СДСМ ја копирала програмата од американскиот претседател Обама кој во својата кампања беше фокусиран на средната класа. Повеќе →

Перо Антич го научил Мајк Скот да кажува македонски зборови

Перо Антич го научил Мајк Скот да кажува македонски зборови…

Повеќе →

На денешен ден (16 декември)

Настани кои се случиле на денешен ден:

Повеќе →

На денешен ден (13 декември)

Поважни настани од светот кои се случиле на денешен ден…

Повеќе →

ФОТО: Тетоважи со ликот на познатите

celebtat_01

Тетоважи со ликот на познатите…

 

Повеќе →

ТРЕЈЛЕР: “Godzilla”

Погледнете го трејлерот за долго очекуваниот римејк “Godzilla”…

Премиерата е закажана за 16 мај 2014 година.

Повеќе →

ФОТО: Интересни несекојдневни ситуации

Интересни несекојдневни ситуации…

Повеќе →

На денешен ден (8 декември)

Настани од светот кои се случиле на денешен ден…

Повеќе →

На денешен ден (6 декември)

Настани од светот кои се случиле на денешен ден…

Повеќе →

ФОТО: Интересни несекојдневни ситуации

Интересни несекојдневни ситуации…

Повеќе →