Category: Занимливости

ВИДЕО: Човекот со најдолгите мустаќи во светот

Индиецот Рам Синг Чуан е сопственик на најдолгите мустаќи во светот. Неговите мустаќи достигнуваат должина од неверојатни 4,3 метри. Погледнете…

Повеќе →

Најголемиот малер што досега сте го виделе

Најголемиот малер што досега сте го виделе

 

Повеќе →

Погледнете што можете да направите од фармерки кои не ги носите

Погледнете што можете да направите од фармерки кои не ги носите… Повеќе →

ФОТО: Интересни несекојдневни ситуации

Вакви нешта не се гледат секој ден…

Повеќе →

Најдебелото дрво на светот.

 

Чемпресот Монтезума е најдебелото дрво на светот. Само споредете го со човекот што стои на левата страна. Повеќе →

ФОТО: Интересни дуксерки за сечиј вкус

Повеќе →

Се расплакал кога дознал дека жената од неговите соништа ќе се мажи

Се расплакал кога дознал дека жената од неговите соништа ќе се мажи Повеќе →

Ја снимал жена си додека рапува во кола

Ја снимал жена си додека рапува во кола Повеќе →

Нашминкајте се како Ким Кардашијан

Нашминкајте се како Ким Кардашијан Повеќе →

ФОТО: Доказ дека војничките шлемови спасуваат глави

Овие војници имале навистина голема среќа…

Повеќе →