Category: Занимливости

Во кои хороскопски знаци се крие вашата сродна душа?

Секоја љубовна врска е различна, со свои позитивни и негативни страни, но изгледа кај некои парови работите се одвиваат многу полесно отколку кај други. Според астролозите, станува збор за љубовната компатибилност помеѓу самите знаци. Па, во кои знаци се крие вашата сродна душа? Повеќе →

Најдлабок базен во светот

Најдлабок базен во светот Повеќе →

Ефикасна диета со кисело млеко

За сите оние кој што сакат брзо да се ослободат од вишокот на килограми тогаш ви ја препорачуваме диетата со кисело млеко.

Повеќе →

ФОТО: Најубавите полицајки

Мерак да ти биде да те уапсат :)

Повеќе →

ФОТО: Дел од тоа што можете да го сретнете во Русија

Потсеќа на Македонија, зарем не?

Повеќе →

ФОТО: Од никаков автобус до прекрасен дом

Од никаков автобус до прекрасен дом.

Повеќе →

Еве зошто машките одат на шопинг со жена

Еве зошто машките одат на шопинг со жена…

Повеќе →

КРЕАТИВНОСТ: Од празен лист до ремек дело

Од празен лист до ремек дело…

Повеќе →

ФОТО: Патување низ големиот Кинески ѕид

Фасцинантни глетки…

Повеќе →

ПРЕД И ПОТОА: Магијата на добрата шминка

Убави девојки со и без шминка…Сепак добрата шминка прави разлика…Оценете сами…

Повеќе →