Category: Ноќен живот

ФОТО: Беквалац во ПЛАТИНУМ приреди спектакуларна забава!

Синоќешната журка во клуб Платинум со преубавата блондинка Беквалац беше за паметење. Погледнате дел од синоќешната атмосфера… Повеќе →

Македонската сензација ГАЛОСКИ вечерва гостува во клуб Платинум!

Именуван како едно од најбрзо растечките диџејски имиња од Југо-источна Европа за последните неколку години GALOSKI е име кое што може да го најдеме во плејлистите на најголемите светски диџеи како David Guetta, Hardwell, Avicii, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Afrojack и др. Повеќе →

НАТАША БЕКВАЛАЦ ВО ПЕТОК ВО КЛУБ ПЛАТИНУМ! ЗАБАВА ЗА ПАМЕТЕЊЕ!

И став и глас, две во едно.И да видиш и да слушнеш.На 24-ти мај, овој петок, убавата и атрактивна балканска ѕвезда Наташа Беквалац доаѓа во клуб „Платинум“ во Струмица. Тимот на „Платинум“ ве поканува на незаборавен концерт и ветува одлична забава! Повеќе →

Вечерва журка со Балкан Бенд во клуб Платинум

Забавата во клуб Платинум продолжува и оваа вечер. Синоќа струмичани беа сведоци на една од најдобрите забави, па на сите кои им фали уште добра забава, клуб Платинум за оваа вечер приредија забава со момците од Балкан Бенд. Се гледаме таму! Повеќе →

Настапот на Раста на 17 мај во „Платинум“ се одложува заради смртен случај во домот на пејачот

Неодамна објавивме ексклузивна вест за настап во најпосакуваниот клуб „Платинум“ во Струмица, каде што требаше да настапи Стефан Раста. Повеќе →

Мега популарниот РАСТА во петок во клуб Платинум!

Клуб Платинум повторно ќе биде епицентарот на најдобрата забава. Овој петок токму во клуб Платинум гостува мега популарниот РАСТА. Картите се веќе во продажба. Не пропуштајте!

Повеќе →

За прв пат во Струмица #DJTVB вечерва во клуб Платинум!

Урбана #САБОТА во главниот епицентар за забава❗️

За #ПРВ пат во Струмица ни доаѓа диџеј кој е резидент на #IBIZA & #MYKONS.
#DJTVB со својот сет ќе направи вистински boom , во градот кој не спие.
Струмичани ќе имаат шанса да уживаат во сет од светски размери , Затоа не пропуштајте резервирајте на време бројот на маси ќе биде ограничен⚠️клуб Платинум! Оваа вечер! Бидете таму!

Повеќе →

Популарниот JACK_DAWSON вечерва со свој сет во клуб Платинум!

Петокот е резервирана за #JACK_DAWSON, синоним за добра музика во Струмица, кој ќе биде задолжен да ги размрда струмичани кои секогаш сакаат одлична забава. Ве покануваме да бидете дел од нашата урбана приказна, да бидете дел од ритамот на градот. – КЛУБ ПЛАТИНУМ! Повеќе →

Вечерва журка со Балкан Бенд во клуб Платинум

Забавата во клуб Платинум продолжува и оваа вечер. Синоќа струмичани беа сведоци на една од најдобрите забави приредена од  Енерџи Бенд , па на сите кои им фали уште добра забава, клуб Платинум за оваа вечер приредија забава со момците од Балкан Бенд. Се гледаме таму! Повеќе →

#RELJA POPOVIC најавува незаборавна журка вечерва во клуб Платинум

Менaџерскиот тим на Клуб Платинум не престснува да ве изненадува.

На ваше огромно барање #Петок_26_април за прв пат во клубот ќе настапи најурбаниот дечко од соседна Србија … ДАМИ И ГОСПОДА ЕДЕН И ЕДИНСТВЕН #RELJA_POPOVIC !!!!
Зборови не се потребни , резервирајте на време и уживање во најдобрата забава во градот овој празничен викенд. Повеќе →