Category: Ноќен живот

Легендарниот Тони Цетински во петок во Аватар

Најпопуларниот хрватски пејач Тони Цетински во петок доаѓа во Аватар.  Македонија во 2005 година имаше можност да го запознае како пријател на Тоше Проески во заедничката песна „Лагала нас мала“.Опет си победила“, „Онај ко те љуби сретан је“, „23 декември“, „Нека те одведе“, „Ако то се зове љубав“ се само мал дел од хитовите што ја бележат кариерата на пејач од рангот на Тони Цетински. Повеќе →

Клуб Аватар најавува добра забава четири дена!

Ни претстои богат музички викенд. Повеќе →

Мега популарните #HURRICANE во петок во клуб Аватар

Аватар  Гордо ви го најавуваме најактуелното женско трио на балканот. #HURRICANE – Девојките кои жешко влегоа на балканската сцена и за доста кратко време направија бум, ни гостуваат на 17.01.2020 #Петок Само ќе ја спомeнеме песната ,,Favorito” и ви гарантираме жешка и брутална атмосфера испратена со одлична музика. Ве очекуваме, заедно да имаме уште еден незаборавен петок ! Повеќе →

Дочек на Стара Нова година во Хотелот Сент Џорџ

Традиционално и оваа година Хотелот Сент Џорџ ве поканува на организиран дочек на Стара Нова година! Повеќе →

Незаборавен дочек на новата 2020 година во клуб АВАТАР!

Уште неколку дена до најзававната ноќ во 2019 година! Најлудата ноќ во годината овој пат ќе се одбележи со одлична забава во најдоброто место за забава во Струмица, клуб АВАТАР! Повеќе →

Клуб АВАТАР со прв роденден – нов проект во најава!

Една година, 127 забави со најпознатите музички имиња на нашите простори, се под едно име АВАТАР! Драги аватарци, денес полниме една година заедно со вас, домаќини бевме на едни од најдобрите журки – насмевките кажуваат зошто! Продолжуваме понатаму со уште побрзо темпо и нов проект – ЛЕТО 2020. Останете со нас! Повеќе →

Мега популарниот РАСТА во четврток во клуб Платинум!

Клуб Платинум повторно ќе биде епицентарот на најдобрата забава. Овој петок токму во клуб Платинум гостува мега популарниот РАСТА. Картите се веќе во продажба. Не пропуштајте!

Бројот на слободни маси е мал, затоа резервирај си на време и се гледаме на вистинска забава со Раста! Повеќе →

Вечерва журка со Саша Ковачевиќ во ,,ПЛАТИНУМ”

Уште само неколку часа до настапот на миленикот на женската популација, шармантниот #Саша #Ковачевиќ .   Повеќе →

За прв пат во клуб Платинум #SUIT_UP_PARTY

Повеќе →

Раперското дуо THCF – Тхц Ла Фамилија во петок во клуб Платинум!

Раперското дуо THCF – Тхц Ла Фамилија за прв пат доаѓаат во клуб Платинум! Познати по нивните хитови “ Екипа најјача “ “ Ником није ночас као мени “ “ 100 “ и последната нова трака “ ЦЕЛА ФАМИЛИЈА “  струмичани ќе имаат можност да уживаат во нивниот перформанс. Се очекува да биде неверојатна журка!
плат
Информации и резервации

070/384-684 Стефан Христов
070/639-526 Гога
078/596-130 Николас Стојанов
078/765-262 Дони Шилинов
071/832-602 Филип Коцев
075/646-784 Кате Атанасова
071/332-712 Боби Николов
078/391-350 Цеце Беџовска