Балканската музичка ѕвезда Владо Георгиев со голем настап во клуб Платинум

Струмица, но и цела Македонија ќе има прилика да ужива на големиот настап на едно од најголемите музички имиња на Балканот – феноменалниот Владо Георгиев.

17121966_1261919657224982_596672436_oБалканскиот шармер кој зад себе има голем број на хитови најавува дека во еден глас ќе се пеат најголемите негови хитови како  ,,Збогом лјубави” , ,,Живим сад” , ,,Реци ми да знам” , ,,Без тебе”, ,,Лагала си ме” и уште многу други.

Клуб Платинум го најави настапот на Владо Георгиев за 17 март (петок).

Картите се веќе во предпродажба, резервирајте го и вие вашето место за забавата која ќе се памети.

Организаторите од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

►077/761-676 Борче

►078/910- 920 Александар (Цано)

39615_georgiev01-foto-public-fotografije-poslao-pr

Comments are closed.