Забава со Либеро бенд во петок во клуб Платинум

Во петок забавата во Клуб Платинум започнува со Либеро бенд. Момците од бендот, познати по многубројни настапи ширум Македонија најавуваат одлична забава за прв пат во клуб Платинум до раните утрински часови заедно со најпознатите екс-ју и мак хитови. 16427676_10154924275574043_6350446189418780413_n

Резервирајте го и вие вашето место и добијте забава каква што заслужувате. Влезот е бесплатен.

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

 

Comments are closed.