ФОТО: Клуб Платинум домаќин на уште една одлична забава

Изминатиот викенд клуб Платинум докажа дека најдобрите забави се случуваат токму таму. Популатниот Ди-Џеј Клјади, струмичанецот Ди-џеј Тјуб и легендарниот Ди-џеј ЗокиПоки направија одлична атмосфера каде струмичани се забавуваа до раните утрински часови. Погледнете дел од забавата минатиот викенд…

13305020_10154173007354043_5210810415902016877_o

Image 1 of 22

Comments are closed.