Boutique ,,Chic” – ново место во Струмица за вашиот одличен изглед

Струмица доби уште едно место во кое можете да најдете се за да комплетно бидете во тренд – Boutique ,,Chic” .На простор од 146м2, новоотворениот бутик ,,Chic” ви нуди голем избор на разновидни фустани, пантолони, штикли, накит за сечиј вкус, модели од секојдневниот кежуал стил до елегантни парчиња за вашите свечености или пак деловни средби.

Овде можете да најдете и облека од познатиот француски бренд Waggon,како и модели за сите возрасти по пристапни цени. Посетете го бутик ,,Chic” и одберете го вашиот посакуван детал за вашиот прекрасен изглед. Со сигурност ќе се чувствувате елегантно и женствено со изборот на моделите на облека од бутик ,,Chic”.

Бутик ,,Chic” се наоѓа во ТЦ ,,Глобал” 1 кат.IMG_6276 IMG_6281 IMG_6282 IMG_6286 IMG_6287 IMG_6289 IMG_6290 IMG_6292 IMG_6293 IMG_6295 IMG_6296 IMG_6297 IMG_6299 IMG_6300 IMG_6301 IMG_6302 IMG_6303 IMG_6304 IMG_6305 IMG_6306

Comments are closed.