Ди-џеј Алекс вечерва во клуб Платинум

Синоќа забавата помина во одличен амбиент заедно со дечките од Екстра бенд. Забавата продолжува и оваа вечер заедно со еден од најдобрите диџеи во Струмица, Ди-Џеј Алекс кој со својот сет гарантира одлична забава до раните утрински часови.
Клуб Платинум ве поканува да бидете дел од ритамот на градот.12832474_10153922790534043_436359133111997950_n

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 091 – Круме
► 077/ 761 676 – Бок

Comments are closed.