Петнаесет годишно девојче од с.Банско отишло на забава и не се вратило дома

На 23.04.2016 година во 01.20 часот во полициската станица во Струмица, Б.А. (41) од с.Банско пријавила дека на 22.03.2016 година околу 21.00 часот нејзината петнаесетгодишна ќерка, која била на забава во ресторан во с.Колешино, не се вратила дома. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.полиција

Comments are closed.