Kлуб Платинум најавува одлична забава овој викенд – Хајникен плати 5 добиј 6

За прв пат во клуб Платинум момците од Екстра бенд ќе бидат задолжени за забавата овој петок. Ќе се пеат сите популарни мак-ју хитови, а за забавата да биде уште поинтересна клуб Платинум воведува Хајникен плати 5 добиј 6  и плус влез слободен.

21492_10153979057689043_590298699092039726_nЗабавата продолжува и во сабота заедно со еден од најдобрите диџеи во Струмица, Ди-Џеј Алекс кој со својот сет гарантира одлична забава до раните утрински часови.
Клуб Платинум ве поканува да бидете дел од ритамот на градот.

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 091 – Круме
► 077/ 761 676 – Бок

Comments are closed.