ФОТО: Клуб Платинум приреди неверојатна забава за карневалската вечер

Клуб Платинум беше претесен оваа карневалска вечер. Гости од цела Македонија се забавуваа под маска до раните утрински часови. Магијата на карневалската вечер допринесе забавата да биде незаборавна. Струмичани, верни на традицијата ги покажаа своите креативни карневалски маски, а клуб Платинум уште еднаш докажа дека се синоним за добра забава. Погледнете дел од атмосферата за главната карневалска вечер во клуб Платинум…

701935_10153946677754043_8466322231360571045_o

Image 1 of 80

Comments are closed.