Вечерва вистински карневалски ,,БУМ” во клуб Платинум

Оваа вечер ќе биде вистински бум во клуб Платинум. Забава која не се пропушта. Дефинитивно една од најлудите ноќи  за струмичани.  Ди-џеј Спирос, добро познат помеѓу струмичани е главен оваа вечер заедно со Ди-џеј Галиенто, а за да се вжешти уште повеќе забавата, најавени се и жешки танчерки.

Дефинитивно, ако сакате луда забава клуб Платинум е местото каде што треба да бидете оваа карневалска вечер.10655249_10153940184139043_4304831967530426173_o

Comments are closed.