Вечерва забава во клуб Платинум со Ди-Џеј Алекс

Еден од најдобрите струмички Ди-Џеи, Ди-Џеј Алекс вечерва гостува во клуб Платинум. Сите кои се неуморни од синоќешната незаборавна забава со познатиот Мосел, може да повелат на уште една добра забава до раните утрински часови и уживаат во најпознатите  и најпопуларните мак, ју & Бг хитови.

Информации и резервации на тел:
►070/ 843-091 – Круме
►077/ 761-676 – БокаPlatinum-polno-640x424

Comments are closed.