Легато бенд најавуваат уште една одлична забава во клуб Платинум

Момците од Легато бенд познати по одличните изведби на најпознатите екс-ју хитови, а посебно на струмичани по песната ,,Све моје зоре” за овој петок го најави својот настап во клуб Платинум. Ова дефинитивно ќе биде ноќ за паметење. Затоа сите кои сакат одлична забава, резервирајте на време!информации и резервации на тел:
► 070/ 843 – 091 – Круме
► 077/ 761 – 676 – Бока

 

Comments are closed.