Викенд агенда во клуб Платинум

Менаџерскиот тим на клуб Платинум за вечерва (петок) најавуваат голема Балкан забава заедно со најновите и најпопуларните мак, ју & Бг хитови, а за се да биде добро составено тука е Ди-Џеј Алекс. Во сабота ќе настапи Ди-Џеј Галиенте кој е добро познат на струмичани со неговиот сет и ветува забава до раните утрински часови. Бидете и вие дел од најдобрата забава во Струмица овој викенд.

13015554_10154066775439043_7258901308602160360_nЗабавата во клуб Платинум никогаш не завршува, затоа резервирајте на време.

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 091 – Круме
► 077/ 761 676 – Бока

12592576_10153993115114043_8032590255541029878_n

Comments are closed.