Вечерва во Платинум – хип-хоп забава со ДиЏеј Чико!

Сите кои им недостига уште забава и сакаат да се расположат и оваа вечер, тогаш клуб ПЛАТИНУМ е вистинското место за Вас! Побегнете од реалноста со неверојатниот ДиЏеј Чико  кој уште еднаш ќе ви докаже зошто е еден од најдобрите хип-хоп р`н`б диџеи.

Информации и резервации на тел:
►070/ 843-091 – Круме
►077/ 761-676 – Бока12647538_10153856585464043_8093436859127632466_n

Comments are closed.