Енерџи бенд и ДиЏеј Шорти П ака Панчо овој викенд во клуб Платинум

Клуб Платинум за петок ги најавува дечките од Енерџи бенд, познати по одличните изведи на најдобрите македонски песни. Енерџи бенд, полека но сигурно ги освојуваат симпатиите на публиката ширум земјава. Струмичани знаат дека Енерџи бенд прават одлични забави, па сите кои им фали забава овој петок, знаат дека треба да резервират место навреме.

12573918_10153836041859043_4676530246752141175_nСаботата во клуб Платинум е резервирана за еден од најдобрите ДиЏеи на овие простори, познат по одличните Хих-хоп журки,ДиЏеј Шорти П ака Панчо.

Од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 091 – Круме
► 077/ 761 676 – Бока

12540671_10153829460444043_4262520931252684444_n

 

Comments are closed.