Легато бенд и ДиЏеј Чико најавуваат одлична викенд забава во клуб Платинум

Овој викенд на струмичани им предстои одлична забава во клуб Платинум. Легато бенд, познат по своите настапи добро на струмичката публика ветува одлична забава во петок до раните утрински часови со најдобрите македонски и ју хитови.

Сабота пак е резервиран за ДиЏеј Чико. Неговите R’N’B & хип хоп миксови со сигурност ке ги размрдат струмичани.

Информации и резервации на тел:
► 070/ 843 091 – Круме
► 077/ 761 676 – Бока

Бидете и вие дел од најдобрата забава во Струмица – клуб Платинум

12042913_10153578000714043_7456637013551968707_n

11233488_10153571281739043_7275180578580289908_n

Comments are closed.