Две мртви тела пронајдени во Струмица

Струмичанец на возраст од 39 години се фрлил од четвртиот кат од зграда на улица „Ценка Павлова“ во близина на Основното училиште„ Никола Вапцаров“ утрово околу 7.00 часот, објавува 24Струмица.

Утрово околу 04.00 часот е пронајдено уште едно безживотно тело во близина на ресторан „2-ка“ до градската пошта.

Comments are closed.