22-годишен струмичанец физички нападнат пред угостителски објект од три лица

На 18.03.2023 во 03.40 часот А.Т.(22) од Струмица пријавил дека околу 02.30 часот пред угостителски објект во Струмица бил физички нападнат од И.Ј. А.Т. и В.И.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Comments are closed.