Утрото постудено, преку денот сончево и релативно топло со слаб ветер од променлив правец

УХМР

Утрото постудено, преку денот сончево и релативно топло со слаб ветер од променлив правец. Во Струмица наутро температура од 3 степени, а преку ден до17 степени со променливо облачност.

УХМР

Comments are closed.