Физичка пресметка пред угостителски објект во Струмица

На 17.07.2021 во 03.40 часот Б.С.(29) од Струмица пријавил дека околу 03.30 часот, пред угостителски објект во Струмица, бил физички нападнат од А.М. Се работи на расчистување на случајот.

Comments are closed.