Физичка пресметка во угостителски објект во Струмица

На 03.07.2021 во 19.25 часот во СВР Струмица, И.Б.(25) од Струмица пријавил дека околу 03.00 часот во угостителски објект во Струмица, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од А.Т.(20) од Струмица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Comments are closed.