Физички пресметки пред казино и хотел во Струмица

На 19.06.2021 во 09.00 часот во СВР Струмица, Н.А.(38) од Струмица пријавил дека околу 04.00 часот пред казино во Струмица бил физички нападнат од Т.Н.. По целосно расчистување и документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

На 19.06.2021 во 03.00 часот во СВР Струмица, Ј.Г.(48) од Струмица пријавил дека околу 02.30 часот во хотел во Струмица бил физички нападнат од И.С.. По расчистување и документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Comments are closed.