ВО ЖИВО: Борец – Беласица

Гледајте го во ЖИВО дуелот меѓу Борец и Беласица кој се игра во Велес, во рамки на 21. коло од Првата македонска фудбалска лига.

Натпреварот можете да го гледате ОВДЕ.

Comments are closed.