ВО ЖИВО: Академија Пандев – Македонија ЃП

Во ЖИВО од СЦ „Пандев“ во Струмица, натпревар од 21. коло од Првата македонска фудбалска лига меѓу Академија Пандев и Македонија Ѓорче Петров.

Кликнете ОВДЕ и гледајте го натпреварот.

Comments are closed.