ВО ЖИВО: Струмица Жени – Јанта Волеј Форца

Одбојкарките на Струмица Жени го играт реваншот од четвртфиналето од одбојкарскиот Куп против екипата на Јанта Волеј Форца.

Струмица Жени - натпревар февруари 2021

Првиот натпревар кој се одигра во Скопје, одбојкарките на Струмица Жени го добија со 1:3 во сетови.

Натпреварот се игра во Струмица и во ЖИВО можете да го следите ОВДЕ.

Comments are closed.