ВО ЖИВО: Џио Струмица – Лирија

Гледајте го во ЖИВО натпреварот меѓу Џио Струмица – Лирија, во одбојкарскиот куп од четвртфиналето – втор натпревар.

Џио Струмица - Лирија, Куп

На првиот натпревар Џио Струмица славеше со 3:0 во сетови, а денешниот натпревар се игра во Спортската сала „Парк“ во Струмица. Натпреварот можете да го следите ОВДЕ.

Comments are closed.