ВО ЖИВО: Академија Пандев – Црвена Ѕвезда

Гледајте го во ЖИВО пријателскиот натпревар меѓу струмичкиот прволигаш Академија Пандев и балканскиот гигант Црвена Ѕвезда. Натпреварот во ЖИВО можете да го следите ОВДЕ.

Академија Пандев - Црвена Звезда 1

Comments are closed.