46 годишна струмичанка пријавила обљуба

На 09.01.2021 околу 16.00 часот во СВР Струмица, 46 годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз неа била извршена обљуба од Т.И. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

полиција

Comments are closed.