Горан Пандев освои сè што можеше да се освои!

Најдобриот македонски фудбалер, Горан Пандев, ја игра својата последна сезона и истата ќе ја заврши како што посакуваш е- да игра со Македонија на Европско првенство.

Серија А со посебна посвета од листа со сите трофеи што Гранде Падев ги има освоено на својот официјален Твитер профил му ги честиташе успесите.

ГОРАН ПАНДЕВ - СЕРИЈА А

Comments are closed.