ВО ЖИВО: Вардар – Џио Струмица

Следете го во ЖИВО натпреварот од 7. коло од Првата одбојкарска машка лига меѓу Вардар и Џио Струмица кој се игра во СРЦ „Кале“ во Скопје.

Вардар - Џио Струмица

Comments are closed.