Во живо од „Парк“: ОК Џио Струмица против ОК Шкендија

Џио Струмица во моментот го игра натпреварот од 3. коло од Првата одбојкарска лига против екипата на Шкендија од Тетово. Натпреварот се игра без присуство на публика во Спортската сала „Парк“ во Струмица, а истиот можете да го следите во живо на следниот ЛИНК.

Џио Струмица - Шкендија во Струмица 3.коло ПОМЛ

Comments are closed.