ВО ЖИВО: Џио Струмица – Омонија во Челенџ купот на ЦЕВ

Гледајте го во ЖИВО натпреварот меѓу Џио Струмица и Омонија во Кипар, во рамки на 16-финалето од шеснаестинафиналето на Челенџ купот на ЦЕВ. Оваа е првиот натпревар, додека реваншот ќе се игра утре напладне.

Џио Струмица во Кипар

Comments are closed.