Гледајте во ЖИВО Астраион – Струга

Струмичкиот ракометен суперлигаш Астраион вечерва во 18:30 часот ќе игра против Струга во рамки на 3. коло од групата А.

Астраион - Струга, 3. коло во ЖИВО

Натпреварот во ЖИВО следете го на следниот ЛИНК.

Во истиот термин игра Охрид дома против Радовиш, а овој натпревар можете да го следете на следниот ЛИНК.

Comments are closed.