Легендарниот Тони Цетински во петок во Аватар

Најпопуларниот хрватски пејач Тони Цетински во петок доаѓа во Аватар.  Македонија во 2005 година имаше можност да го запознае како пријател на Тоше Проески во заедничката песна „Лагала нас мала“.Опет си победила“, „Онај ко те љуби сретан је“, „23 декември“, „Нека те одведе“, „Ако то се зове љубав“ се само мал дел од хитовите што ја бележат кариерата на пејач од рангот на Тони Цетински.

120372700_1578142502356095_8038012153188877567_nВашето место можете да го резервирате  на време на 078501282

Според препораките, бројот на посетители ќе биде ограничен.

Ве очекува тимот на ????️ватар

Comments are closed.