ВО ЖИВО: РК Астраион – РК Радовиш

Следете го во ЖИВО натпреварот од 1. коло од ракометната Суперлига на Македонија меѓу РК Астраион – РК Радовиш, кој се игра во моментот. Резултатот на полувреме е 14:13 за струмичкиот суперлигаш.

Кликни ОВДЕ и гледај во ЖИВО!РК Астраион - РК Радовиш 1. коло

Comments are closed.