Зоран Балдовалиев потпиша за второлигашот Дрита од Боговиње

Второлигашот Дрита донесе ново засилување за новата сезона во Втората лига – Запад. Во Боговиње пристигнува искусниот Зоран Балдовалиев. Напаѓачот во Дрита пристигнува од Тиквеш.

Зоран Балдовалиев - Дрита

Comments are closed.