Беласица ја засили голманската позиција со Дејан Силјановски

Прволигашот Беласица се засили со голманот Дејан Силјановски кој доаѓа од второлигашот Саса. 26-годишниот Силјановски има настапувано и за екипата на Тетекс од Тетово.

Screenshot_20200728-230829_Facebook

Comments are closed.