ЖФК Тиверија против ЖФК АС Јунајтед во 1/4 финалето од Купот на Македонија

Екипата на ЖФК Тиверија Струмица во 1/4 финалето од Купот на Македонија, силите ќе ги одмери со ЖФК АС Јунајтед од Струга. Овој натпревар од Купот е закажан за 25.март.2020 година. Се игра само еден натпревар.

 ЖФК Тиверија - екипа 04.12.2019

 

Comments are closed.