Академија Пандев во вторник на контролка против Ротор од Русија

Екипата на Академија Пандев која се подготвува во Анталија за пролетниот дел од сезоната во ПМФЛ, продолжува со контролните натпревари. „Пандевци“ во вторник играат нов контролен натпревар, овој пат против екипата на Ротор од Русија.

Академија Пандев - на подготовки во Анталија

Академија Пандев претходно одигра неколку контролни натпревари.

Comments are closed.