Дочек на Новата 2020 година во Лаунџ клубот на Сент Џорџ

Драги пријатели, и оваа година традиционално Hotel & restaurant ,,St. George” – Strumica организира #ДочекНа2020година.
Повелете во пријатната и интимна атмосферa на нашиот Лаунџ клуб.21462731_1839638632720517_4084581190535702815_n
Богатото мени со предјадење, вкусната новогодишна вечерa приготвена специјално за вас од нашите врвни мајстори, десерт како и #НеограниченПијалок до 03 часот по полноќ (ракија, вотка, узо, коњак, пиво, вино Александрија, Траминец, Т’га) се само дел од нештата кои ќе го направат овој дочек да биде незаборевен.
За убавото расположение ќе се погрижат добро познатите Love Band од Радовиш.
Цената изнесува #1900денари, а ваше е само да го резервирате вашето место на време.
Нека оваа година биде посебна за вас.
Резервации на телефоните: 070214775, 03460977721463334_1839638992720481_650056174202152912_n 21557698_1839638636053850_163818113177996464_n

Comments are closed.