Гевгеличанка пријавила напад во струмичко казино

– На 07.11.2019 во 08.00 часот во Полициската станица Струмица, А.В (48) од Гевгелија пријавила дека во казино во Струмица била физички нападнат од М.М..  Се преземаат мерки за расчистување на случајот.полиција

Comments are closed.