РК Астраион денес во контролка со ГРК Тиквеш

Ракометарите на Астраион од Струмица, денес ќе одиграат пријателски натпревар со екипата на ГРК Тиквеш од Кавадарци.
FB_IMG_1568100109209

Натпреварот ќе се одигра во спортската сака “Парк” во Струмица со почеток од 20:15 часот.

Comments are closed.