РК Астраион ќе одигра пријателски натпревар со РК Партизан

Ракометарите на РК Астраион од Струмица ќе одиграат пријателски натпревар со РК Партизан од Гевгелија.
FB_IMG_1567747817953

Натпреварот се игра денес, со почеток од 20:00 часот, во спортската сала “Парк” во Струмица. 

Comments are closed.