Вечерва журка со Саша Ковачевиќ во ,,ПЛАТИНУМ”

Уште само неколку часа до настапот на миленикот на женската популација, шармантниот #Саша #Ковачевиќ .  

Специјално за струмичани ќе бидат отпеани хитовите како „Случајно“, „Лапсус“, „Ноч до подне“, „Браним“, „Где смо моја љубави“  како и многу други македонски евергрини во живо вечерва во клуб ПЛАТИНУМ.

Клуб Платинум ветува дека ова ќе биде една од забавите што ќе го одбележи струмичкото лето и долго ќе се памти. Не пропуштајте и резервирајте на време.

slika-sasa-kovacevic-idemo-svi-do-saleta-foto-video-slike-7129-1-4

Comments are closed.