Македонската сензација ГАЛОСКИ вечерва гостува во клуб Платинум!

Именуван како едно од најбрзо растечките диџејски имиња од Југо-источна Европа за последните неколку години GALOSKI е име кое што може да го најдеме во плејлистите на најголемите светски диџеи како David Guetta, Hardwell, Avicii, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Afrojack и др.

galoskiДечкото кој што изминатата година ја постави Македонија на мапата на реномираниот Ултра Мјузик фестивал, со настапи во повеќе од 25 земји ширум светот и издава музика за издавачката куќа на Armin van Buuren, на чекор пред неговата интернационална турнеја, ГАЛОСКИ вечерва на вашиот омилен подиум во PLATINUM Club.

Информации за резервација:

070/384-684 Стефан Христов
070/639-526 Гога
078/596-130 Николас Стојанов
078/765-262 Дони Шилинов
071/832-602 Филип Коцев
075/646-784 Кате Атанасова
078/391-350 Цеце Беџовска

Comments are closed.